Trenerzy

Patryk Bąk - Brazylijskie Jiu Jitsu

Założyciel oraz główny trener. Brazylijskie jiu-jitsu uprawia od blisko 10 lat, jest posiadaczem brązowego pasa. Swoją przygodę z BJJ rozpoczął jeszcze w Niemczech, trenując w czołowej niemieckiej akademii – Alliance Frankfurt.

Jako zawodnik stoczył kilkadziesiąt walk, zdobywając wiele medali – w tym dwa najcenniejsze złota na Mistrzostwach Europy No-Gi oraz srebrny na Mistrzostwach Europy w kimonie. Mimo napiętego grafiku nie opuszcza go ogromny zapał i chęć rozwoju. Nie dajcie się zwieść pozorom. Z racji tego, że trener Patryk dużo daje od siebie na treningach, także dużo na nich wymaga, na pewno koncentracji.

Łukasz Fecki - Brazylijskie Jiu Jitsu, MMA, Yoga

Prawdziwy pasjonat, ze sportami walki związany od wielu lat. W swojej karierze sportowej w sumie uprawiał 6 dyscyplin: zapasy, MMA, Muay Thai, Boks, Taekwondo oraz BJJ, które od 7 lat jest jego drugą miłością. Stoczył ponad 60 walk w wielu dyscyplinach, zdobywając przy tym medale na Mistrzostwach Europy i Mistrzostwach Polski.

Mariusz Karpiński - Boks

Związany ze sportami uderzanymi od kilkunastu lat, w przeszłości zdobył tytuł Mistrza Polski w boksie i muay thai. Na sportach walki zjadł zęby, od około 10 lat zajmuje się trenowaniem. Wychował wielu aktywnych pięściarzy, którzy rywalizowali na zawodowych i amatorskich ringach.

Trener Mariusz wywodzi się z legendarnej sekcji boksu wrocławskiej Gwardii. Gwardia Wrocław wychowała wielu mistrzów Polski czy nawet medalistów Igrzysk Olimpijskich.

ZWIĘKSZ ELASTYCZNOŚĆ, RÓWNOWAGĘ I WYTRZYMAŁOŚĆ
Zadbaj o formę podczas nauki sztuk walki.

Adres:

ul. Staszica 8,
59-900 Zgorzelec

Informacje:

+48 794-277-949
+48 662-727-244

Zamknij